Almma 9: Wyniki!

foto: almma.pl

W 9 edycji ALMMA wzięło udział 173 zawodników z 39 klubów z całej Polski. Stoczyli oni 139 walk .

Najszybsze KO zawodów wykonał Oskroba Kuba z Iron Dragon Mielec. Walka trwała 8 sekund i jest to najlepszy wynik ALMMA.

KLASYFIKACJA GENERALNA

1. Gracie Barra Łódź

2. Arachion MMA Olsztyn

3. MMA Okniński

Junior:

1. MMA Team Ełk

2. Gracie Barra Łódź & Dragon Fight Club Sochaczew

3. Arachion MMA Olsztyn

Ograniczona Formuła:

1. MMA Okniński

2. Arachion MMA Olsztyn

3. Gracie Barra Łódź

Full Contact MMA:

1. Radomski Klub Tekwondo

2. Gracie Barra Łódź

3. MMA Okniński

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

JUNIOR

60 kg

1. Skwirus Patryk Gracie Barra Łódź

2. Kiełek Paweł Arrachion MMA Olsztyn

3. Banasiak Maciej Gracie Barra Łódź

4. Wiącek Krystian MMA Okniński W-wa

65 kg

1. Liberacki Adam Dragon Fight Club Sochaczew

2. Winkler Michał MMA Team Ełk

3. Rakus Maciej MMA Team Ełk

4. Dziąbor Mikołaj Adrenalina Fight Częstochowa

4. Wilamowski Maciej OSS Sochaczew

5. Król Kamil Gracie Barra Łódź

5. Mirgos Krystian Karate Kyokushinkai Skierniewice

5. Kowalczyk Przemysław Karate Kyokushinkai Skierniewice

5. Błaszczyk Michał Gracie Barra Łódź

5. Błochewicz Paweł MMA Team Ełk

72 kg

1. Tsagarov Yunadi Arrachion MMA Olsztyn

2. Glapski Kamil Gracie Barra Łódź

3. Mioduszewski Gustaw Copacabana Fight Club W-wa

4. Mikosiak Daniel Pankration Wrocław

77 kg

1. Krakowiak Marcin SWK Tygrys Tomaszów Mazowiecki

2. Paszewski Tomek Adrenalina Fight Częstochowa

3. Kozikowski Krystian MMA Team Ełk

4. Rusicki Wojtek Gracie Barra Łódź

4. Szewczyk Mariusz Gracie Barra Łódź

84 kg

1. Walka finałowa się nie odbyła.

2. Mróz Piotr MMA Team Ełk & Gąsowski Kuba MMA Team Ełk

3. Tofil Robert Gwardia W-wa / Copacabana Fight Club W-wa

4. Ryński Sebastian Dragon Fight Club Sochaczew

5. Kryszkiewicz Jędrzej MMA Ostrów

5. Szewczyk Marcin Gracie Barra Łódź

5. Bagrowski Przemek Gracie Barra Łódź

93 kg

1. Ciepliński Grzegorz Dragon Fight Club Sochaczew

2. Bujło Marek Wilk Grajewo Ełk

OGRANICZONA FORMUŁA SENIOR

72 kg

1. Ziółkowski Marian MMA Okniński W-wa

2. Kretynin Mateusz MMA Okniński Białystok

3. Brzeziński Michał Gracie Barra Łódźjklnbgh

4. Wiśniewski Piotr Dragon Fight Club Sochaczew

4. Wierzyk Patryk MMA Ostrów

5. Ryżow Paweł Akademia Walki Warszawa

5. Pawłowski Bartosz Karate Kyokushinkai Skierniewice

5. Zajączkowski Michał SWK Tygrys Tomaszów Mazowiecki

5. Kurszewski Piotr MMA Okniński W-wa

77 kg

1. Abbuhan Hauev Arrachion MMA Olsztyn

2. Sielewicz Marcin Akademia Technik Walk

3. Wiśniewski Michał Berserkers Olsztyn

4. Strzelczyk Mateusz Adrenalina Fight Cżęstochowa

5. Kaczorowski Kamil Kniński Team W-wa

5. Pius Kamil Gracie Barra Łódź

5. Barciński Damian OSS Sochaczew

5. Zambrzycki Radosław Berserkers Team Łódź

6. Konstantynowicz Piotr Gracie Barra Łódź

6. Krajewski Michał Tygrys Tomaszów Mazowiecki

6. Gudaczewski Paweł Berserkers Team Łódź

6. Kołodziejski Piotr Gracie Barra Łódź

6. Jaroszkiewicz Mateusz MMA Siedlce

6. Konopko Mateusz MMA Okniński Białystok

6. Sępkowski Rafał Palestra W-wa

6. Witkowski Kamil Tygrys Tomaszów Mazowiecki

84kg

1. Celiński Paweł Arrachion MMA Olsztyn

2. Węzowczyk Bartłomiej OSS Sochaczew

3. Rakowski Piotr Palestra Warszawa

4. Cieślikowski Marek Kniński Team W-wa

5. Mrzygłód Piotr Ośrodek Sztuk Walki Triada Piekary Śląskie

5. Krzykacz Konrad  Karate Kyokushinkai Skierniewice

5. Domański Kuba C.S.P. Płock

5. Bugaj Andrzej Adrenalina Fight Częstochowa

6. Kulig Krystian Gracie Barra Łódź

6. Fox Michał Arrachion MMA Olsztyn

6. Zakrzewski Marcin Sambo System Polska

6. Kaczmarek Michał MMA Okniński W-wa

6. Pawlak Dawid MMA Ostrów

6. Bańkowski Kuba Nastula Club W-wa

6. Chrostowski Łukasz Palestra W-wa

6. Szewioła Sebastian MMA Okniński Białystok

93 kg

1. Kaczyński Piotr Dragon Fight Club Sochaczew

2. Dąbrowski Damian Adrenalina Fight Częstochowa

3. Fabiński Bartosz Nastula Club W-wa

4. Stępnik Kuba MMA Okniński W-wa

4. Matułajtis Łukasz Arrachion MMA Olsztyn

4. Żywica Marcin Arrachion MMA Olsztyn

5. Matuszewski Władysław Nastula Club W-wa

5. Piec Wojciech Karate Kyokushinkai Skierniewice

5. Ostrowski Mateusz Berserkers Team Łódź

5. Kępiński Przemysław Copacabana Fight Club W-wa

5. Cichocki Piotr Okniński MMA W-wa

5. Dałek Mariusz Trumfator Łódź

+93 kg

1. Drobik Dariusz Gracie Barra Łódź

2. Szulczyk Daniel MMA Okniński W-wa

3. Turski Michał MMA Okniński W-wa

4. Karpiński Krystian Karate Kyokushinkai Skierniewice

4. Klemba Adrian Karate Kyokushinkai Skierniewice

FULL CONTACT MMA

65 kg

1. Klich Mateusz Radomski Klub Tekwondo

2. Kopera Bartek United Gym Łódź

3. Lasota Marcin Gracie Barra Łódź

4. Kulik Leszek Rdomski Klub Tekwondo

4. Kosiński Piotr Shidokan Łódź

4. Grochowski Łukasz MMA Siedlce

5. Orzechowski Patryk MMA Team Ełk

5. Chabiera Krzysztof Piaseczno

5. Bociarski Paweł Pankration Wrocław

5. Dziura Radosław MKS Kalina Lublin

5. Pietrzykowski Kamil Shidokan Łódź

72 kg

1. Zawadzki Damian Radomski Klub Tekwondo

2. Korycki Kamil Radomski Klub Tekwondo

3. Białczak Emil Radomski Klub Tekwondo

4. Rynkowski Rafał MMA Team Ełk

4. Łebkowski Kamil Żuromin

4. Sokołowski Brunon Akademia Holistyczna Skarżysko

5. Młynikowski Daniel MMA Ostrów Wlkp.

5. Dziereczyński Adam Dog Brothers Bydgoszcz

5. Bartczak Michał Dog Brothers Bydgoszcz

5. Brzęk Szymon Wilk Grajewo

5. Zieba Tomek Iron Dragon Mielec

5. Kurowski Piotr MMA Okniński W-wa

77 kg

1. Zbiciak Przemysław Arrachion MMA Olsztyn

2. Świderski Adam Gracie Barra Łódź

3. Kopera Łukasz United Gym Łódź

4. Hasny Sylwester Budokai Fight Club Kędzierzyn – Koźle

4. Kaczorowski Krystian Pankration Wrocław

4. Tatarek Mateusz Iron Dragon Mielec

5. Nowalski Kamil MMA Team Ełk

5. Jasiński Bartłomiej Sambo System Polska

5. Danilczuk Tomasz Wilk Grajewo

5. Wiśniewski Mateusz Adrenalina Fight Club Częstochowa

5. Jóżko Tomasz MKS Kalina Lublin

5. Strąk Łukasz Adrenalina Fight Club Czestochowa

84 kg

1. Kudra Tobiasz Gracie Barra Łódź

2. Chwiej Adrian Iron Dragon Club Mielec

3. Kacprzyk Wojciech Gracie Barra Łódź

4. Lasota Łukasz MMA Team Ełk

4. Zieliński Sylwester Wilk Grajewo

4. Cukierman Tomasz MMA Okniński Białystok

93 kg

1. Naruszczka Marcin MMA Okniński W-wa

2. Miszczuk Marcin Pankration MMA Wrocław

3. Szymański Robert Gracie Barra Łódź

4. Szymuszowski Kamil Gracie Barra Łódź

4. Linowski Karol Okniński W-wa

+93 kg

1. Elsner Marcin Radomski Klub Tekwondo

2. Kenig Grzegorz Change Gym Kraków

POJEDYNCZE WALKI

Pierwszy podany zwycięzca

65 kg

Full Contact MMA

Oberbek Przemysław Gwardia W-wa & Sokowski Marcin Fight Club Nowy Dwór

72 kg

Full Contact MMA

Zatogin Sergiej ATW Gdańsk & Rzepa Maciej KSW Gwardia W-wa

Oskroba Kuba Iron Dragon Mielec & Witak Piotr Gwardia W-wa

Gąsiński Artur Gwardia W-wa & Draganiak Piotr Fight Club Nowy Mazowiecki

77 kg

Full Contact MMA

Chandoszko Bartosz Copacabana W-wa & Wysocki Hubert MMA Team Ełk

Dagayev Lom Copacabana W-wa & Skroba Łukasz Iron Dragon Club Mielec

Ograniczona Formuła

Kosiarski Marcin MMA Okniński W-wa & Chrobot Jarosław ATW Gdańsk

84 kg

Full Contact MMA

Milewski Damian Change Gym Kraków & Dąbkowski Tomek Fight Club Nowy Dwór

Cieniawski Wojciech Change Gym Kraków & Edelbiev Baysangur Copacabana Fight Club W-wa

Ilyasov Shamil Copacabana Fight Club W-wa & Gadomski Mateusz Change Gym Kraków

Mioduszewski Kuba Copacabana Fight Club W-wa & Orlik Michał Fight Club Nowy Dwór

Ograniczona Formuła

Grudziąż Mateusz Akademia Walki W-wa & Fox Michał Arrachion MMA Olszyn

93 kg

Ograniczona Formuła

Zareba Artur Copacabana Fight Club W-wa & Arczewski Amadeusz Shidokan Łódź

+93 kg

Full Contact MMA

Kania Patryk Husaria Włocławek & Merchel Mariusz Gwardia W-wa

Panie

Ograniczona Formuła

60kg

Bońkowska Paulina Arrachion MMA Olsztyn & Juśkiewicz Sylwia Shidokan

Łódź

71kg

Nowosielska Małgorzata Arrachion MMA Olsztyn & Zdybel Katarzyna Nastula Klub W-wa







XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>



Reklama



O portalu MMA.pl

www.MMA.pl polski portal o MMA, a także oficjalna strona federacji ADCC i Shooto. Najświeższe informacje ze świata Mieszanych Sztuk Walki(UFC, KSW, Strikeforce, Dream), K-1, grapplingu oraz BJJ. Pudzianowski, Najman, Khalidov, Drwal, Fedor, Popek.

UWAGA WERSJA TYMCZASOWA!
PRACUJEMY NAD NOWYM PORTALEM MMA.PL!

Chcesz wiedzieć jak przebiegają pracę?
Śledź nas na blogu lub facebook.